NE ARAMIŞTINIZ

Surtek End. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2005 yılında dünyanın en önde gelen finisaj sistemleri üreticisi OTEC Prazisionsfinish GmbH firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmek üzere kurulmuş, ürün ve hizmet kalitesiyle hızla büyüyerek bu konuda ülkemizdeki en önemli çözüm merkezlerinden biri haline gelmiştir.
Hakkımızda

“Surtek End. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2005 yılında dünyanın en önde gelen finisaj sistemleri üreticisi OTEC Prazisionsfinish GmbH firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmek üzere kurulmuş, ürün ve hizmet kalitesiyle hızla büyüyerek yüzey işlem konusunda ülkemizdeki en önemli çözüm merkezi konumuna erişmiş ve sahip olduğu eşsiz tecrübe ile Otec’in Ortadoğu , Kuzey Afrika, Kaflaslar ve çeşitli uzakdoğu ülkelerinde de tek yetkili satıcı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2006 yılında ultrasonik yıkama teknolojileri konusunda çok önemli bir konuma sahip olan Elma Hans Schmidbauer GmbH & Co. KG firmasının Türkiye temsilciğini de yürütmeye başlamış ve başarılı çalışmaları ile Elma’ yı temizleme konusunda en bilinen markalar arasına yükseltmiştir. 

Sonrasında kapalı devre solventle yağ alma sistemleri konusunda uzman Alman firma EVT GmbH, su bazlı temizleme sistemleri konusunda BVL Oberflächentechnik GmbH ve kuru buz yöntemiyle temizleme konusunda ICS ile çalışmaya başlayarak müşterilerinin endüstriyel temizleme üzerine tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır.

Surtek’in temsilciliğini yürüttüğü firmaların ortak noktası her birinin kendi konusunda dünyanın en önemli çözüm ortağı konumunda olmaları ,yüzey işlem ve temizleme konusunda farklı açılardan uzmanlaşmış olmaları ve önemlisi her birinin konusunda yüksek katma değer yaratacak çözümler sunmasıdır.

Kuyumculuk sektörü ile başladığı gelişimini, otomotiv yan sanayi, medikal protez endüstrisi, ilaç sanayi, savunma sanayi, tekstil endüstrisi, takım endüstrisi, pres ürün imalatı, optik, saat sektörü gibi hassas yüzey işlem ve temizleme gerektiren bir çok sektörde sunduğu özel sistemler ve prosesler sayesinde çözüm ortağı olarak sürdürmektedir.”

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Finisaj sistemleri üzerine dünyadaki teknolojik çözüm sistemlerini yakından takip ederek, bu çözüm ve teknolojik sistemleri Türk imalat sektörleriyle buluşturmak ve katma değer oluşumuna destek olarak Türkiyede yüzey işlem problemlerinin çözümünde akla gelen ilk adres olmaktır.

Misyonumuz

Teknik bilgi ve tecrübe olarak konusunda uzman kadromuzla ve tamamen müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet kalitemizi sürekli artırarak, yüzey işlemle ilgili bütün teknolojik gelişmeleri ve know-how u bünyemize katmak ve Türkiye de finisaj konusunda en önemli çözüm ortağı konumunu korumaktır.

Misyonumuz